hl

(Lifestyle blog o spontánním studentském cestování, focení, vegan produktech a občas knihy)

čtvrtek 13. října 2016

Jsem osmnáctiletá studentka gymnázia, bydlím na západě Čech.


Myslím, že všechna podstatná fakta jsem vám řekla. Není to však zdaleka vše, přecijen jsem člověk a miluji a tvořím. Baví mě toho opravdu dost, což se odráží právě i na blogu a nejen to. Baví mě psát, baví mě malovat, dokonce to pak točit a stříhat, nejsem jako jiní, kteří by to nejraději přenechali jiným.

Malování je se mnou hodně spojené, ale taky zbožňuji hudbu, můj milý hraje ve dvou kapelách a hudba už se se mnou nějakou tu dobu taky nese. Nejsem člověk, co by se řadil mezi nějaký žánr. Jediné, co příliš nemusím, je pop samotný. Jinak si ráda poslechnu cokoliv, pokud se mi to líbí. A tím mám na mysli i metal, rock, ale i indie, folk.
Myslím, že zrovna není tolik lidí v mém věku, co by se se mnou ztotožnili, ale já naprosto miluju středověkou hudbu, je nádherná a má něco do sebe. Stejně tak taková 40. léta, mám chuť tancovat!

Baví mě si číst, mám moc ráda knížky, mám ráda záhady a přestože nemám tolik možností, nikdy si nenechám uniknout šanci ohledně cestování. Ráda zkouším nové věci.

Tento blog jsem rozhodla oživit kvůli tomu, že mi chybí to psaní a sdílení zážitků a fotek. Fotografování je můj velký koníček také. Tudíž vše, co si člověk usmyslí, jen to nemá příliš dobrý dopad na produkci ve školním roce. Tato stránka slouží jako lifestyle blog, chci se s vámi podělit o názory, jelikož se snažím dosáhnout jen přírodních přípravků, snažím se dělat něco pro lidi, zároveň ale chci cestovat kamkoliv to jen půjde a fotit. A ukázat vám své malby, což je moje vášeň.
Joo a taky zbožňuju ponožky s obrazy a vlastně jakékoliv "happy socks", však víte.

Doufám, že se vám mé články budou číst dobře, že vás to tu bude bavit.
Nebojte se mě v jakémkoliv případě kontaktovat na mail: sarka.prokopova.so@gmail.com
V menu máte i odkaz na sledování na instagram, kdyby se vám mé fotky líbily ♥