hl

(Lifestyle blog o spontánním studentském cestování, focení, vegan produktech a občas knihy)

neděle 22. července 2018

Carlsbad classic

Carlsbad classic je takové rallye veteránu, projíždějí přes různé vesničky karlovarska, avšak nezávodí na rychlost, ale na přesnost. Jelikož pracujeme přes léto s milým v novinách, poslali nás fotit tuto akci před hotel Thermal v Karlových Varech.

Rozhodně bylo moc fajn si moct prohlédnout všechny veterány, bylo tu poměrně dost lidí, plus majitelé veteránů, kteří byli jak z česka, tak i Anglie apod. 
Kolikrát byli oblečeni například do retro oblečení, nebo jinak zajímavě, škoda, že to na těch fotkách nejde vidět. Nicméně byli moc příjemní a nechávali všechny se u svého auta fotit, nebo se mrknout za sklo. Aut bylo přes 40, jelikož vyjížděli na časy, trvalo to poměrně dlouho, ale jak atmosféra, tak počasí bylo super.Nejvíc ze všeho nás uchvátil mustang a ten růžový cadillac, ten byl fakt úžasný! :D Ale když na to tak koukáte, tak ve většině ty auta jsou i mnohem hezčí, než dnešní.

Už předtím jsem si říkala, že bych brala nějakého toho veterána, ale ta spotřeba a celkově zařídit si místečko, abych ho druhý den s klidem našla.. :D
Máte vy nějaké své vysněné auto?

8 komentářů:

 1. To musí být super, nikdy jsem žádného veteráno z blízka neviděla :)

  Maris Novotná

  OdpovědětSmazat
 2. Krásné fotky! :) A hned bych se v nějakém projela :D

  Elle about everything

  OdpovědětSmazat
 3. Té spotřebě věřím, to bude jako u sporťáků :D Je super, že takhle v práci v novinách vás pošlou i do terénu :) Fotky se vám moc povedli :) Já žádné vysněné auto nemám, nemám ani řidičák, bojím se řídění :D

  WantBeFitM

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je pravda, aspoň netrčíme u pc a u telefonu :D Řízení přecijen není pro každého, já se na to poměrně těším.

   Smazat
 4. ty jsi profesionální fotograf nebo tak něco? Protože máš nádherné fotky a celá akce vypadá fakt skvěle! :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hihi, nejsem, ale zalichotilo mi to. :) Moc děkuju, akce byla super!

   Smazat
 5. Jů to je hezké.:) Pokaždé když jede něco takového po silnicic zbystří nám oči a koukáme s obdivem. Jinak vysněné auto nemám.

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat

Moc děkuji za komentář ♥ Každá zpráva mě moc potěší!