hl

(Lifestyle blog o spontánním studentském cestování, focení, vegan produktech a občas knihy)

úterý 10. července 2018

Jak jsme se vydali na kopeček


Dřív jsem měla strach, nebo snad moc stud na to, abych šla a fotila. Jak ostatní, tak nechala někoho fotit. Dřív jsem taky nevyužívala svoje myšlenky dostatečně, neplnila jsem si to, co jsem si vysnila
Za poslední dobu jsem se překlenula přes tu vysokou zeď, co mi brzdila život. Není to lehké, mě k tomu dovedla změna prostředí. Nebyla jsem zvyklá, že si člověk plnil na svoje triko co chtěl, spíš jsem se bála výsměchu.

 Když přišla změna a já se seznámila s lidmi, kteří si dělají, co chtějí, plní si to určitou svou cestou a neohlíží se na to kolem, jen na výsledky, otevřelo mi to oči. A já začala nejen třeba malovat, ale i prodat, dávat všem vidět, co dělám. Začala jsem jednoduše dělat to, co si představím. A je to znát, lidem se to líbí, najednou za vámi někdo přijde a řekne, že máte jeho obdiv díky tomu,čeho jste se předtím tak báli.
a tak to funguje pořád. Je třeba se ale nejprve přenést přes sebe. A pak dělat, co chcete. A my byli venku a já fotila. A nechala fotit.
5 komentářů:

 1. Nádherné fotky :) úplně tě chápu s tím dřívějším studem, taky jsem to tak měla :)

  Maris Novotná

  OdpovědětSmazat
 2. Je skvělý, že ses konečně odhodlala dělat, co tě baví a naplňuje a že neřešíš ostatní, co si myslí :) Fotky jsou super.

  OdpovědětSmazat
 3. Krásné fotky, super článek, je dobře že děláš co tě baví :)

  SmileThess

  OdpovědětSmazat
 4. Hrozne bych se chtela naucit poradne fotit, ale poradne nevim kde zacit, a tak to odkladám a desně mě to stve. ze nedokazu udelat poradny krok ke svemu snu. achhjo. snad se odhodlam co nejdriv, zapnu fotak a pujdu na to. :)))))
  www.veronikahaj.blog.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozhodně neodkládej, klidně se nejprve někde inspiruj, třeba zajdi na pinterest a tam si najdi nápad, který si přetvoříš :)

   Smazat

Moc děkuji za komentář ♥ Každá zpráva mě moc potěší!