hl

(Lifestyle blog o spontánním studentském cestování, focení, vegan produktech a občas knihy)

středa 18. července 2018

Sum summer favorites

Za tenhle měsíc se toho přihodilo víc, než by se dalo čekat. Hodně pozitivního, celkově ta atmosféra a jak si ji tvoříme je moc fajn. Pro tohle léto jsem si vytvořila pár "favorites", které mě napadlo sepsat a ukázat vám je.                        
Nejprve jste si mohli všimnout "hrníčku"? Na pití, on je moc pěkný, sice ho vídám pořád na nějaké fotce, ale dát si do toho ledovou kávu a sedět na zahradě s knížkou je super. A nedivím se, že to pořád fotí, vždyť to vypadá hezky. Kupodivu jen za 50 kč z obi (A u nás poblíž v obchodě s různými kravinkami je snad i levnější.).

Mojí první výhrou (a opravdu velkou výhrou) je Murakami, zase. Jenže v levných knihách ho neseženete a mně se podařilo koupit ho za cenu 169,- v Kanzelsbergeru. Jen škoda, že tohle je kniha 3. No a zbytek musím někde sehnat. 
(A ty kytičky jsou jen 3 z mé mnohem větší sbírky, kterou ovšem mám doma, tyhle si přivlastnil milý - má je i pojmenované.)
Náušnice jsou jen takové kravinky, jenže můj problém je ten, že je moc rychle ztrácím. Ale vždy jen jednu z páru. A jakmile jsem poztrácela všechny, neměla jsem co nosit, a jak se mi líbí. A tyhle jsem sehnala díky velkým slevám za 58 kč. Je tam 7 párů a každý se mi moc líbí, je to zajímavý styl.
       Já nikdy šaty nenosila. Ani jsem na ně nebyla, nikdy nebyly nějaké, které mi podtrhly osobnost, zní to možná divně, ale já to tak cítila. Pak jsem si koupila jedny, které se mi moc líbí, akorát ten pohyb v nich je opravdu dost omezený. No a pak jsem viděla ty na fotce. Nejprv jsem se na ně jen tak podívala, ale když jsme jeli do jiného města, kde měli ten obchod také, zkusila jsem si je. A v ten moment jsem si je oblíbila. Zezadu jsou vykrojené, byly levné, jediný problém je s menší "průhledností". Takže vše pod tím jen v bílé

Tohle jsem ani nekupovala, ale matka milého to nechtěla a přestože vykrojený výstřih jsem nikdy neměla, proč tomu nedat šanci. Z malinké části mě to odrazuje když to vidím všude možně, ale kvůli tomu to nezahodím.
Taky jsem si nakoupila plátna, jupí! Škoda, že eshopy nabízejí poměrně levná plátna s drahou dopravou. Škoda jen, že jsem si to nejprve objednala a až pak šla do Kiku, kde měli poměrně velký výběr pláten. A tam dopravu řešit přecijen nemusíte.

Udělali jste si vy něčím tenhle měsíc radost?

11 komentářů:

 1. Samé krásné věci. Ty puntíkaté šaty jsou nádherné, ať se ti dobře nosí! Jen mi přijde, že pod podobně tenkými kousky udělá mnohem lepší službu tělové či béžové prádlo. Bílá totiž většinou dost nešťastně svítí.

  Já si koupila skříň do nového bytu, tak mám taky radost. :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je pravda, tělová bude lepší výběr. :D To je super, taky jsem nadšená když mám možnost koupit něco do domu. :D

   Smazat
 2. Ty plátka z kika znám :) Aspoň to víš pro příště :) U těch šatů by mě ta průhlednost štvala, jinak vypadají moc hezky! :) Já si dělám radost pořád :D Naposledy jsem si udělala výlet do Prahy, kde jsem si zašla do cukrárny a koupila si letní šaty a plavky :)

  WantBeFitM

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je pravda, příště aspoň vím kam. Původně jsem si je taky nechtěla koupit, ale mně se tak líbily a jak mi padli, tak jsem musela. :D
   Juu, ten výlet musel být fajn, dělat si radost je hodně důležitý. :)

   Smazat
 3. Ten hrníček mám taky a nedám na něj dopustit :) Je skvělý na letní posezení s nějakým osvěžujícím drinkem :) A šaty vypadají krásně, jsou opravdu jedinečné :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak! Absolutně úžasné s tím sedět někde na zahrádce. :) Děkuji :)

   Smazat
 4. Nejvíc náušnic jsem ztratila na střední, když jsme měli tělocvik :D Buď jsem je před tělocvikem někde založila nebo vypadly... Kdo ví :D
  A šaty se mi taky moc líbí. Jsou jednoduché, nepřeplácané.. :)

  Elle about everything

  OdpovědětSmazat
 5. Já pořád nakupuju nausnice, nebo dostávám. Takže jim mám hrozně moc :)

  OdpovědětSmazat
 6. Hrníček mám taky a naprosto ho miluju, nedovedu si bez něj představit léto :) Na šaty jsem taky dřív vůbec nebyla, ale pak se to úplně obrátilo a já bych nejradši měla skříň plnou šatů a nic jiného nenosila :)

  Another Dominika

  OdpovědětSmazat
 7. Samé úžasné věci a tak to má být, člověk si má udělat radost. :)
  Ten hrnek je super, taky mám, akorát já používám spíše na džus a limonády. Na ledovou kávu mám větší kelímek. :D
  Ano náušnice, stejný problém jsem také řešila, vždy jsem ztratila jednu a ani nevím, jak se to mohlo stát a samozřejmě už jsem je nedohledala. Další se mi už nelíbily, nebo byly zničené, takže postupně stále nakupuji a stejně mi připadá, že jich mám málo, i když to tak není, ale jsem do náušnic prostě blázen.
  Šaty vypadají hezky, tak ať se dobře nosí. Na léto jsou šaty super.

  Já jsem si udělala radost tím, že jsem si koupila knihy od Agathy Christie (ve verzi, kterou mám už její jiné knihy), přes bazar, což mě vyšlo o dost levněji, než je koupit přes obchod.

  OdpovědětSmazat
 8. Hrníček mám také a je skvělý:) šaty jsou krásné, jen je škoda, že jsou průhledné :(

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat

Moc děkuji za komentář ♥ Každá zpráva mě moc potěší!