hl

(Lifestyle blog o spontánním studentském cestování, focení, vegan produktech a občas knihy)

úterý 31. července 2018

Waitin for the moment


Pokud fotíte a baví vás fotit i venku, tak určitě znáte ten pocit, když čekáte přesně na ten čas, kdy světlo bude tak akorát na dobré focení. Já tedy moc chci fotit ráno, ale zatím se nám s přítelem nepodařilo vstát. :D

   Nicméně dnes jsem čekala přes den na podvečer a vyrazili jsme. Má chyba byla ta, že jsem si neověřila, jestli místo, kam jsem chtěla, je vhodné a projde zde světlo. Nicméně bydlení na vesnici nám přináší vícero možností pro focení, tak jsme šli opodál a mohli fotit.


Moc mě to baví, ale milého to focení baví asi víc, protože v minutě co jsem fotila mi můj Canon sebral a rovnou začal fotit. A samozřejmě, že mi ho nakonec ani nechtěl vrátit. Musím však uznat, že ty fotky od něj se mi moc líbí. Na to, že před dvěma měsíci ani nevěděl, co znamená ISO... no, ani teď to neví, ale s tím jak pořád něco dělá s těmi programy - sám ani neví, který je který, ale do manuálu se naštěstí ještě nepustil - se mu to daří.

Opravdu mě takovéhle procházky baví, vypadnete na chvíli z pokoje a já si alespoň užiji ten malý kousek přírody, jelikož milovaný je spíše domácký typ - jak jsem pak poznala, jeho bratr je na tom úplně stejně, za to zase jeho přítelkyně je na tom spíše jako já.

Chodíte také ven jen tak fotit? Já se odhodlala to nabídnout milému poměrně před nedávnem, teď si ale říkám, že jsem to mohla udělat už mnohem dřív. Je přecijen pravda, že člověk si za svým "snem" musí jít, ať už je to jen taková kravinka, jako tohle.
Doufám, že jste si tyto fotky užili :)

Tady pro vás malá anketka⬇


12 komentářů:

 1. Super fotky, moc se mi líbí jejich nádech a prostředí :)

  OdpovědětSmazat
 2. Fotky jsou krásné, já to mám jak kdy. :-) Někdy jsem vyloženě domácký typ a někdy mám chuť slídit a courat, procházkovat... :-) Tak snad se ti milého podaří umluvit častěji. :-)

  OdpovědětSmazat
 3. Krásně jste to nafotili a naprosto souhlasím! Focení na vesnici je mnohem lepší, bydlela jsem tam dřív a fotili jsme tam, kde to jen šlo. Fotky se jinak moc povedly :)

  OdpovědětSmazat
 4. Veľmi krásne fotky naozaj :) Pamätám ako som chodila takto fotievať aj ja...a musím sa k tomu vrátiť lebo mi to chýba :)

  Klaudia Duranova BLOG  / check my IG

  OdpovědětSmazat
 5. Jéé, na fotkách Ti to moc sluší, jsi krásná ♥ Určitě je super, že takhle s přítelem spolu trávíte čas ♥ Užívej dovolenou :)

  WantBeFitM

  OdpovědětSmazat
 6. To jste pravděpodobně dokonalý pár :D Já takové souznění ohledně focení mám akorát s kamarádkou.
  Fotky jsou krásné!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hihi, vždycky se najdou mouchy, ale děkujeme :) I s kamarádkou je to úžasné, já třeba žádnou takovou nemám:)

   Smazat
 7. Krásné fotky, dýchá z nich spokojenost a spříznění duší. :) A ty nové šaty ti fakt seknou!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, zrovna jsem si to myslela u těch tvých :D Juu, to spříznění jsi krásně nazvala

   Smazat
 8. Krásně jste si s přírodou pohráli. :) Světlo je vlastně největší čaroděj pro fotky. ♥ Ovlivní všechno.

  OdpovědětSmazat

Moc děkuji za komentář ♥ Každá zpráva mě moc potěší!