hl

(Lifestyle blog o spontánním studentském cestování, focení, vegan produktech a občas knihy)

pátek 9. listopadu 2018

COZY GIVEAWAY

O nějaké menší soutěži jsem přemýšlela už asi měsíc, ale než se k tomu dokopu... A hlavně co vám nabídnout?

Jelikož mám blog celkově hodně zaměřený na zero waste apod., napadlo mě, že by bylo super nabídnout něco, co tomu odpovídá. Proto jsem se rozhodla vítěze odměnit cestovním hrnkem, třeba do kavárny, nebo něco teplého cestou do školy. Spolu s tím i  svíčkou, která má kovové držátko a přijde mi opravdu roztomilá, a krémem na ruce, jelikož nevím jak vy, ale mé ruce přes zimu dost trpí. Snažila jsem se vybrat vše, co se zrovna hodí, když už je ten přechod z podzimu na tu krásnou "pravou" zimu.


A jak se do soutěže zapojit?

Soutěž bude probíhat na mém instagramu
Stačí pod touto fotkou napsat, kdy vám začíná vánoční nálada a jak se na vás projevuje. 

Pokud chceš mít víc hlasů, můžeš označit pod příspěvkem až 5 lidiček, kteří mohou také soutěžit. Nic víc, nic míň. Jednoduché, ne?

Soutěž bude trvat do 29. listopadu, tedy za 20 dní, kdy vylosuji vítěze. Doufám, že vás soutěž bude bavit.Kdy mně začíná vánoční nálada?
Už v říjnu. Po narozeninách už začínám pomalu myslet na Vánoce a sníh, jelikož jako menší mi párkrát první sníh vyšel tak akorát na narozeniny. V listopadu (nebo ke konci října) už nosím vánoční svetříky a poslouchám na férovku vánoční písničky. Kupuji dárky a vymýšlím různé ozdoby a podobně. Také už začínám škemrat o výzdobu doma, která je ale samozřejmě k 1. adventu.
Jsem blázen, jakmile dojde na Vánoce, jsem malé dítě, co se vyžívá ve všem a užívá si každou vločku. Chovám se vlastně skoro stejně jako každý rok. A to už 19 let.

Zde je ještě jednou odkaz na fotku, pod kterou se soutěž koná:
9 komentářů:

 1. Krásná soutěž, hezky se hodí k tvému blogu :)
  MyGoldenMind

  OdpovědětSmazat
 2. Krásny nápad a oceňujem aj námet na minimum odpadu, to ma dokáže vždy potešiť. :)

  OdpovědětSmazat
 3. Super, snad se na mě usměje štěstí. :-)

  OdpovědětSmazat
 4. hrneček podobný mám a svíčka a krém na ruce udělají radost spíš někomu jinému, ale u mě vánoční nálada začíná když už tak začátkem prosince, a vůbec se mi nelibí, jak už ty Vánoce jsou všude v obchodech teď, mi přijde, že to tím úplně ztrácí to kouzlo, když z toho pomalu dělají roční období :D

  OdpovědětSmazat
 5. Ta soutěž je super a má hezké téma! :) Akorát já to teď moc nevyužiju. Hrneček mám svůj, krém mám nový a svíček mám tolik, že je nestíhám pálit :D

  TheWayByA

  OdpovědětSmazat
 6. Pěkná giveaaway, zkusím štěstí a přidám se a navíc začnu sledovat, alespoň podpořím tvoji tvorbu i mimo blog :)

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat
 7. krasny napad a moc se mi libi jakou otazku nebo spis tema co napsat pod fotku, jsi zvolila :) originalni. :) nemusela jsem ho vymyslet dlouho. diky za soutez :) u me uz vanocni nalada je a proc, to jsem napsala k tobe na insta :) :) doufam ze mi ta nalada vydrzi az do konce,. a nic a nikdo, ani davy lidi v obchodech a komerce, mi to nepokazi :)

  OdpovědětSmazat

Moc děkuji za komentář ♥ Každá zpráva mě moc potěší!