hl

(Lifestyle blog o spontánním studentském cestování, focení, vegan produktech a občas knihy)

úterý 13. listopadu 2018

HAVE A PRODUCTIVE DAY

Dneska to nebude zas tak velká slohovka, spíš naopak. Rozhodla jsem se s vámi podělit s menším příspěvkem/pokusem. Není však o minimalismu, o zero waste, jednoduše obvyklá témata tohoto blogu. A přesto, sama ani nevím úplně proč, mi to k tomu trochu sedí. O tom mi ale můžete napsat sami, jestli podle vás mám pravdu, nebo ne. Nejprve se ale dozvíte o co vlastně jde.
Svůj čas si v posledních měsících snažím hodně organizovat. Nějak mě přestal bavit chaos, jelikož mi učení nesedělo, a to před maturitou není úplně správně. A jelikož jsem si celým procesem prošla, můžu říct, že není jen tak přejít k něčemu takovému jako organizace času.
Pokud však máte dostatek vůle, doporučuji!

Hodně se teď soustředím na maturitní otázky, blog, obecně školu (protože jupí, všechny předměty) a mojí zábavu. (Což je i blog, ale chápete mě)
Stíhat k tomu i cvičit, docházet do školy apod. (základní potřeby a tak) se mi zdálo nemožné, ale nějakým způsobem jsem na tom začala makat. Výsledek se (oproti cvičení, haha) projeví hodně rychle. A proto vám chci ukázat video níže. Mě opravdu baví "vlogy" na tento způsob, dokáží totiž ukázat, že některé věci se dají zvládat, když člověk chce. Proto mě zajímalo, jak to dopadne, když si to zkusím na vlastní kůži. No a jako bonus to byla docela sranda. 

Proto se můžete mrknout a napsat mi svůj názor. Budu se těšit! Stále se můžete účastnit soutěže na blogu!

16 komentářů:

 1. Je zajímavé si to takhle zaznamenávat. Já bych ale asi vždycky zapomněla na tu kameru nebo bych to až moc řešila a ve výsledku by mi to bralo ještě více času a to už takhle moc nestíhám. :D Mám tak nějak všechno co ty... Příprava na maturitu, denně hromada učení, blog, koníčky,... Ale video je super a je skvělé, že tě to bavilo! :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, tak taky mám problém si to vzpomínat, ale nějak se mi to povedlo. :D Juu, to toho máš dost, tak pevné nervy a děkuji!

   Smazat
 2. Správná organizace času je velice důležitá, s tím rozhodně souhlasím :) Líbí se mi, že jsi to video pojala ve formě vloggu, jak sama píšeš, protože je to mnohem záživnější než jenom sedět na gauči a povídat o tom...
  Elle about everything

  OdpovědětSmazat
 3. Já si poslední dobou snažím plánovat hlavně příspěvky na blog a od té doby se mi vše daří! Jak mám články připravené dopředu, nutí mě to dodržet stanovený plán a je to super! :))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je super! Někde ten začátek musí být :) A pak už se tě to chytne všude

   Smazat
 4. Super! Pobavily mě dřepy při čištění zubů :D Ty většinou dělám, když si dám masku na vlasy a čekám 5 minut :D :D Člověk musí využít každý čas, který má! Těším se na další videa ♥ A určitě by bylo fajn, kdyby jsi nám příště i něco řekla :-* Budu se těšit!

  WantBeFitM

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to takový zvyk :D Často to dělám, haha, tak to bych neřekla. :D Děkuju moc za radu, určitě to zkusím zlepšit ♥

   Smazat
 5. Já jsem zatím asi víc na ten chaos...:-D
  Přeju pevné nervy na maturitu a přípravu maturitních otázek! :-D

  Hlava v knihách

  OdpovědětSmazat
 6. Teď si pouštím vlogy, mezi blogováním a určitě se podívám. :) Jsem zvědavá. Sama natáčím...

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat
 7. To je dobrý nápad na vlog. Jak youtubery tolik nesleduji, tak mi to přijde jako dobrý nápad :) Jinak s tou organizací jsem to taky tak měla. Dříve chaos, ale už pár let si to organizuji a je to paráda. Nechci mít život zas nějak nalinkovaný, ale organizace musí být :D
  Inspiration by Linda

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji mockrát :) Přesně moje řeč :D Já nbalancuju sice asi na hranici mezi linkováním a organizací, ale naprosto souhlasím!

   Smazat
 8. Mrknu se na to ;) organizace času mi moc nejde, pokud mi už neteče do bot a nehoří mi termíny, jsem v tomhle hrozné :D

  OdpovědětSmazat

Moc děkuji za komentář ♥ Každá zpráva mě moc potěší!