hl

(Lifestyle blog o spontánním studentském cestování, focení, vegan produktech a občas knihy)

neděle 8. září 2019

Zas jednou s foťákem v rukou

Vím vím, dva týdny zpoždění je dost, ale věřte tomu nebo ne, mám v hlavě příliš myšlenek, příliš povinností a vše dohromady je těžké zvládat. A tak jsem se necítila pro vydání článku. Příští týden se ale snad vše změní a opět budu fresh a vrhnu se na vše s plnou chutí.
Jeden z těch hektických dní jsem strávila v těch nejzajímavějších, a zároveň asi nejvíce nebezpečných koutech našeho města. A procházet se tam s drahým foťákem fakt není moc sranda. Co jsem tam však dělala je důležitější. Dva mí kamarádi si vytvořili vlastní značku. Jednou jsem vydávala článek, kde se raduji z úspěchů mých spolužáků a dalších lidí z mé školy. A tato věc by se tam jistě také zařadila, kdybych jej psala znovu. Měla jsem tedy tu čest jim nafotit takovou miloučkou kolekci.Stay Alive vytvořili, jak už jsem zmínila, dva mí kamarádi už v roce 2017. (Jestli se nepletu.) A pokud se dneska projdete po Sokolově, což je město, kde sídlí naše (již) bývalá škola, myslím, že minimálně jednoho člověka navlečeného v jejich značce najdete. Popravdě se tomu ani moc nedivím, obzvlášť pokud jde o tuto novou kolekci. Ta vznikla v kolaboraci se StayAwake design. No a mně se fakt líbí, takže ji v budoucnu jistě uvidíte minimálně na mně.

Pamatuji si i na akci, kterou zvládli celou zorganizovat a návštěvnost byla fakt velká. (Ne velká jako velká, ale víc, než by kdo čeka.l) A mohla bych vám tu dál povídat, ale asi ani nemám co. Jednoduše, pokud chcete, mrkněte na jejich web nebo Instagram, a budete mít jasný přehled. Já vám dnes přišla ukázat jen pár záběrů, které se mi líbí, tak můžete zjistit, jestli se líbí i vám.
Mějte krásný den! ❤

5 komentářů:

 1. Je super, že im takto pomáhaš. Tričko vyzerá super. ;) Držím im prsty nech sa im aj najďalej darí rozvíjať túto značku. ;)

  Blog of Sunflower ♥

  OdpovědětSmazat
 2. Koukala jsem na jejich web a přiznám se, že se mi teda líbí jenom ta nová kolekce. Zbytek moc není můj vkus :) Ale jsou kluci dobří, že se takhle mladí pustili do projede vlastní značky. Přeji jim mnoho úspěchů!

  WantBeFitM

  OdpovědětSmazat
 3. Trička vypadají bezvadně. Fotky se taky vydařily, no nejlepší mi přijde ta tmavá s pruhem světla na potisku. Ta je opravdu skvělá. Tak ať se jim v jejich tvorbě daří)

  OdpovědětSmazat

Moc děkuji za komentář ♥ Každá zpráva mě moc potěší!