hl

(Lifestyle blog o spontánním studentském cestování, focení, vegan produktech a občas knihy)

pondělí 16. prosince 2019

Lily Lolo mineral makeup // review

Nejsem asi úplně člověk, který by měl nápady na vánoční články. Přestože ještě nějaký sváteční bude, pro vánoční filmy a písničky si asi budete muset jinam. Každopádně mám tu něco, co by vás také mohlo zajímat. Podíváme se na další minerální makeup. Už jste u mě mohli vidět takové menší seznámení s makeupy od Anabelle minerals, do kterých jsem se zamilovala. Uvidíme, jestli budeme slavit úspěch i u Lily Lolo.Značka Lily Lolo je britská značka, která nabízí přírodní kosmetiku. Samozřejmě na internetu si můžete přečíst více informací. Například, že je značka pojmenovaná po dvou sestrách zakladatelky.

Minerálním makeupům jsem díky Annabelle minerals začala více věřit. Tak jsem si říkala, že bych mohla zkusit i tuto značku. Na AM mě totiž štve, že ji nemohu hromadně přiřadit k objednávce například na Biooo, kde nejvíce nakupuji. Určitě to však nebude jediná perfektní značka maekupu, ne?

Makeup je složen z oxidů železa, oxidu zinečnatého, titanové běloby a slídy. Takže samé hezké složky. Vybrala jsem si dva odstíny s pocitem, že nevezmu ty nejsvětlejší, ale i tak dost světlé. Když se to stalo u AM, byl fakt hodně bílý. Až moc. (A to já jsem běloba.)


Veškeré nanášení je štětcem, houbičkou jsem to nikdy nezkoušela. Musím říct, že barvu jsem na obličeji viděla. A nebylo to dobré. Odstín Blondie a Barely buff nejsou tak světlé, jak jsem si myslela. Oba jsou takové více do oranžova (pro mě). To znamená, že odstínově bych je zařadila ke stupnici obyčejných makeupů, kde si vezmete nejsvětlejší a možná budete rádi, ale tmavší už je pro ne úplně bledulky.

Avšak konzistence špatná není. Na obličeji se zachytí, lehce i zakryje, ale za mě to žádná sláva není. Na tváři mi maličko šupinatí - to opravím sprejem s vodou. Pak se totiž lépe vstřebá a je to v pořádku. Přesto s ním příliš spokojená nejsem. Míchám jej s Anabelle a tato spolupráce mi vyhovuje dost. Nevytvořím ze sebe bělobu, přesto díky konzistenci, která je u obou produktů dobrá, neudělá žádnou neplechu.


Pokud bych měla za sebe hodnotit, asi bych do něj znovu nešla. Za lepší cenu mohu mít AM, která mi opravdu zakryje co chci a nikde nevysuší. (Pokud netrpíte na ekzém, tam to trošku vidět je.) Každopádně nemyslím si, že by zadělal na velkou tragédii. Na jiné pleti, hádám, by mohl fungovat skvěle.

Co vy, máte zkušenost s Lily Molo?
Mějte se krásně! ❤


2 komentáře:

  1. Zkušenosti nemám. V tomhle jsem zerowaste nejlepším způsobem - makeupy nepoužívám. Není mi to příjemné na pleti :) Je fajn, že ho aspoň využiješ s jiným.

    WantBeFitM

    OdpovědětSmazat
  2. O značke som zatiaľ vôbec nepočula, takže musím mrknúť na ich stránku, čo všetko majú v ponuke :D

    SIMPLY BERENICAFacebook PageREAD "WHY YOU SHOULD PRACTICE GRATITUDE"

    OdpovědětSmazat

Moc děkuji za komentář ♥ Každá zpráva mě moc potěší!