hl

(Lifestyle blog o spontánním studentském cestování, focení, vegan produktech a občas knihy)

pondělí 13. dubna 2020

2SIS/Two cosmetics and Cucu

Doufám, že se máte krásně a snažíte si užívat karanténu a věnovat se něčemu užitečnému. Mně se v mnohém můj režim zlepšil a upřímně, přestože se toho zas tolik nemění, jsem provedla dost změn ve svém životě. Ale to až jindy.
Dnes jsem se rozhodla vám představit jednu značku, kterou jsem již dříve zmiňovala kvůli jinému jejich produktu. Dnes si povíme o dvou výrobcích řady Cucu, které sice mám vlastně takovou náhodou, ale proč, když už je mám, o nich nenapsat a nepovědět, zda-li za to stojí?

Tyto výrobky mám od Econei, kde jsem vytvořila jednou objednávku. Karanténa však má dopad na mnoho obchodů a stalo se, že zaměnili výrobek. Původně jsem si vybrala balzám na rty, který mi docházel, ovšem došlo mýdlo. Komunikace byla však skvělá (opravdu skvělá, moc příjemná a ochotná paní, bod plus) a mám tak mýdlo a dva balzámky.

Two cosmetics je slovenská značka, což vám nejspíš dojde hned při pohledu na balení. Složky produktů jsou přírodní, veganské a samozřejmě netestované na zvířatech. Přesto však vás vůně dokáží pohltit natolik, že se jich nebudete chtít zbavit. Balení jsou ve většině papírové, tudíž za mě plus. Jediná makronka, ve které je balzámek, je z polypropylenu. Ten stejný balzám ale můžete zakoupit i v papírové tubě, to jen já neodolala a počítám, že později do této makronky vyrobím nějaký vlastní výrobek.


V balzámu najdete bambucké máslo, kokosový olej a kandelilový vosk. Tyto složky by měly vyživit a chránit. Údajně slouží skvěle i jako podklad pod rtěnku.

Za mě je tento balzám naprosto úchvatný a mnohem lepší než od Purity Vision. Hlavním důvodem mé lásky je především vůně malin a jahod, zaručuji, že je naprosto perfektní. Ale to i pomerančová vůně Purity Vision byla moc fajn. Jde spíše o konzistenci. U Purity Vision se vytvořily malé kuličky, kterých se nelze zbavit. Vznikly z horka a neustálých změn teplot během léta. Musím říct, že to je věc, která mi hodně vadila a jediný důvod, proč jsem se rozhodla pro jiný.

Tento však ukazuje mnohem lepší výsledky, krásně vyživuje a i o mé věčně popraskané rty se ihned postará. Je tužší, než byste čekali, proto je dobré trochu prstem zakroužit a trochu tak zjemnit strukturu. Jinou nevýhodu jsem však nenašla, upřímně mě dost překvapil funkčností, u jiných hojení nebylo tak rychlé.


Mýdlo funguje jako mýdlo, k tomu nemám moc co říct, jelikož bych asi sama nerozpoznala nějaký rozdíl. Udělá svou práci a opravdu nádherně voní, taktéž po malinách a jahodách. Víc se rozepsat o mýdle asi nedokážu, haha. (Pokud jde tedy o mýdlo na ruce)

Máte zkušenost s touto značkou? Mě zatím dokázala příjemně překvapit.

Mějte se krásně! 

(A pokud tu mám nějaké hráče či umělce, můžete se podívat na mé nové video s r6s, hh)7 komentářů:

 1. CUCU jsem ještě doma neměla, ale už delší dobu po této značce pokukuji, protože mají fakt nápadité obaly. Balzámy na rty jsem nicméně zásobená, tak to asi ještě chvíli aktuální nebude - zrovna dneska jsem si vyráběla novou várku DIY balzámu ze včelího vosku, medu, kokosového oleje a bambuckého másla.

  OdpovědětSmazat
 2. Kosmetiku vůbec neznám, ale moc se mi líbí to balení, je to hrozně roztomilé :)

  Somethingbykate

  OdpovědětSmazat
 3. tuto značku vôbec nepoznám, vyzerá zaujímavo

  OdpovědětSmazat
 4. Vůbec tuto značku nepoznám, děkuju za tip! :) Makronkové balení vypadá krásně, jen by mně vadilo nanášení balzámku prstem :) Bylo od nich milé, jak vyřešili tvojí reklamaci :)

  Another Dominika

  OdpovědětSmazat
 5. Makronkové balení je mega roztomilé! :D Taky nechápu ty beauty blogerky, který dokážou psát o mýdlech xx odstavců. Já max řeknu, jak voní a jestli pění a to je tak vše :D :D

  WantBeFitM

  OdpovědětSmazat
 6. O značke som už počula, ale doma som od nich ešte nič nemala :) To makrónkové balenie je úžasné! :)
  What A Fancy World

  OdpovědětSmazat

Moc děkuji za komentář ♥ Každá zpráva mě moc potěší!