1200W Mini Domácnost, Zdravý, Horký Vzduch Oil-free Popcorn, Kukuřice Popper Pro Domácí Kuchyně

219.98 Kč 175.98 Kč

Štítky: poppers skvělé aroma, pro popcorn maker, popper, hula popers, 220v popcorn stroj, pop poppers, popcorn maker, popcorn popper, velké pop corn, ryby popper.

SKU : w1205 Kategorie:mall
Sdílet:
Popis

 • Původ: KN(Původu)
 • Výkon (W): 1200W
 • Značka: chcyus
 • Napětí (V): 220V
 • Funkce: Ochrana proti přehřátí
 • Certifikace: CE
 • Číslo Modelu: Popper001
 • Typ: horký vzduch popcorn maker

Návod k použití: 1. Otevřete průhledný kryt na stroj do kukuřice jader. (Tato chuť popcorn stroj může dělat jen to ne dát jiné koření, takže stačí dát malé kukuřice na OK) 2. Nahradit průhledný kryt a zavřete lžíce rukojeti. 3. Umístěte nádobu v přední části popcorn stroje popcorn vývoz nainstalovat. 4. asi 2 - 3 minuty po popcorn začal foukat od otevření. 5. Když stroj na popcorn kukuřice vložka žádný zvuk exploze, by měl okamžitě vypnout vypínač. Odstraňte horní část těla (horké povrchy je třeba se vyhnout, aby nedošlo k popálení), s rukou kolem dolní části těla, zbývající popcorn do kontejneru. 6. Přidejte všechny druhy koření (džem, kečup, máslo, mléko, atd.) můžete jíst 7. Pokud budete pokračovat popcorn 2 krát, pak každý roztržení, musí být od sebe alespoň 10 minut mezi květiny. Bezpečnostní opatření 1. Před použitím, prosím, přečtěte si pozorně návod. 2. popcorn stroj v průběhu své práce, nedotýkejte se vnitřní povrchová teplota je vyšší. 3. Zákaz napájecí kabel, zástrčka nebo jiné části popcorn stroj ponoří do vody, aby se zabránilo poškození zařízení a úrazu elektrickým proudem. 4. zjistil, že při použití popcorn stroj je přívodní kabel poškozen, přestaňte používat, měli byste kontaktovat profesionální servisní personál nebo zaslána výrobci k opravě. 5. Používejte správný popcorn stroje a příslušenství, aby se zabránilo umělé provoz a způsobit požár nebo zranění. 6. Použijte zástrčka musí být vytažena ze zásuvky před čištěním nebo od doby, dokud se v pohodě před instalací nebo odstranění přílohy. 7. Přesunout nebo opravy popcorn stroj, měli byste odpojte napájecí kabel, a další popcorn stroj vychladnout před přechodem, nebo servis. 8. Při použití stroj na popcorn, není možné přidat vodu, olej a další přísady do kukuřice, aby nedošlo k poškození částí stroje. 9. popcorn stroj v práci, můžete odstranit horní část těla, aby se zabránilo létající popcorn nebo horkého povrchu popáleniny. 10. Vyhnout kovový kartáč na čištění popcorn stroje popcorn stroje, aby nedošlo k poškození vnitřní a vnější povrch ochranné vrstvy. 11. Sklo, kovové předměty a jiné předměty nebudou zpracovány do vložky popcorn stroj, aby se zabránilo požáru nebo nebezpečí. 12. popcorn stroj by neměl být umístěn v kartonu, plastu, papíru a tak dále použít, aby se zabránilo požáru. 13. Po dokončení pomocí popcorn stroj by měl přepnout na "off" (VYPNUTÍ) polohy. 14. Nepoužívejte venku popcorn stroj by měl být umístěn v suchém prostředí. 15. Popcorn stroj je určen pro domácí použití. 16. Použití nesmí odejít, zakazuje používání dětí.

Seznam balíček

1*Popcorn stroj

1*Manuální

Poznámky:

Prosím přečtěte si návod před použitím. Děti by měly být v doprovodu rodičů, když používáte zařízení.

Tipy:

Po popcorn je hotovo, můžete přidat mléko, smetana, čokoláda, cukr, sůl, kečup nebo jiné příchutě se vám líbí. Pak můžete ochutnat mnoho různých chutné popcorns. Užijte si svůj DIY popcorns.

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze
 • Elcoti33  — 

  :)