RTF 2 Osy Střídavý Gimbal Fotoaparát w/ 2208 Motory BGC Desce Řadiče Podporu SJ4000 Gopro 3 4 Kamery Pro DJI Phantom, QR X350

689.91 Kč

Štítky: kousek dji phantom 3, drone kamera gimbal, Phantom 3, kousek dji inspire 2, gimbal motor, fimi palm, fotoaparát gimbal, 4 phantom, dji phantom 1, isteady gopro gimbal.

SKU : w1228 Kategorie:mall
Sdílet:
Popis

 • Číslo Modelu: 2 Osy gimbal
 • Kompatibilní Drone Značky: gopro
 • Hmotnost: 203g
 • Název Položky: 2 osy střídavý gimbal
 • Balíček: No
 • Drony Příslušenství Typ: gimbal
 • Značka: OLOEY
 • barva: Černá/Bílá

2 Osy Střídavý Gimbal Rám 2208 Motory BGC Letu Řadič pro Gopro 3 4 Xiaomi Xiaoyi Kamera SJ4000 FPV RTF DIY Drone

Featuers:

Jednoduchá konstrukce a nízká hmotnost,CNC hliníkové slitiny konstrukce

Střídavý motor s přímým pohonem

S anti-vibrační gumové míče,snadno upravit

Kompatibilní s Gopro 4 , 3; sj4000 ; xiaomi xiaoyi fotoaparát

s 2ks 2208 motory a BGC3.12 gimbal regulátor,snímače

s motorem protector, které mohou pomoci odvod tepla

203g bez Fotoaparátu

Svazek 1 je černé barvy gimbal

Svazek 2 je stříbrné barvy gimbal

Balení obsahuje:

1 x Hliníkový gimbal instalovány 2 motory

1 x Gimbal řadič

1 x Čidlo Elektroinstalace

1 x pás pro kamery ( colotr poslat náhodně )

2 x servo kabely

fotoaparát není součástí

Otázka 1: Proč gimbal třásly tak po napájení? 1:Když se zobrazí gimbal, nejprve nainstalovat kamery, a pak dodat sílu, jinak gimbal se bude třást, ne-li nainstalovat kameru. 2:gimal může nahrát pouze fotoaparát, protože gimbal má požadavek na váhu, pokud je vybaven světlo fotoaparátu , budou také třást, protože to je příliš světlý. 3: Pokud je kabel vázat gimbal , motor, budou také třást, pls dejte kabel daleko od gimbal. Otázka 2: Gimal nemůže fungovat po napájet? 1: pls-li vložit senzor, senzor může být volně během přepravy. Stačí VLOŽIT opět Otázka 3: Proč gimbal desky spálil? 1: proud je příliš velký, rozpis IC modul,pls používat batteriy nízký Proud。 Otázka 4: Jaké napětí může být použit pro gimbal? 1:jsme navrhli pomocí 12V(3S baterie) Poznámka : (velmi důležité ) 1. musíte fotoaparát pevně v hlavě (bez uvolnění ) 2 Nastavte fotoaparát vlevo nebo vpravo tak, že camra je na Horiziontal Level 3, Než se fotoaparát pevně v závěsu , prosím, napájení desky 4 .parametry, na gimbal pro gopro , sj4000 nebo xiaoyi fotoaparát , pokud budete používat jiný fotoaparát , možná to není vhodné, nebo může být nutné změnit parametry . Pozornost : 1. Nesprávné použití může poškodit řídící desce. Pokud nevíte, jak nainstalovat a používat to, prosím, kidnly , kontaktujte nás, budeme posílat video ukázat, jak ji používat . 2. Prosím, neprovádějte žádné změny v představenstvu,pokud se vám to rozbité a je třeba na flash firmware,prosím, zeptejte se nás na software. 3. Pokud váš gimbal nemůže fungovat, když si to , prosím, okamžitě kontaktujte nás , jak je worng pokus může dojít k poškození desky , a to zejména pokud jste to zkusit několikrát . 4. Prosím, vyberte odpovídající gimbal pro váš fotoaparát , pokud budete používat další kamery, a aby desky rozbité , nebudeme zodpovědní za to.

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze
 • Rguirido  — 

  Подвес хороший, пришел быстро, предварительно уже настроенный. Можно ничего не делать, поставить камеру и включить, работает сразу. Упакован очень хорошо.

 • Alexanderbrandi  — 

  Non mi è mai arrivato l'articolo, e non mi ha più risposto. Ho dovuto chiedere il rimborso