ICharger X6 800W 30A DC LCD Displej Inteligentní Baterie Rovnováhu Nabíječka Vykladače

3 170.06 Kč 2 757.93 Kč

Štítky: nabíječka telefonu, aa batteri nabíječka, kondenzátor vykladače, baterie vykladače, 6v nabíječku, msi icharger, lifo rovnováhu nabíječka, dc18rc, nabíječka skyrc, baterie vykladače diy.

SKU : w206 Kategorie:mall
Sdílet:
Popis

 • Typ: elektrické
 • Číslo Modelu: X6
 • Původ: KN(Původu)
 • Balíček: Ano
 • Certifikace: CE
 • Značka: SEVENCHIP
 • Inteligentní Nabíjení: Ano
 • Použití: Standardní Baterie
 • Rychlé nabíjení: Ano
 • Displej: Ano

Popis:

Značka: iCharger

Položka: X6

Produkt: Nabíječka Baterií

Zařízení Displeje: 2.4" IPS LCD(320X240)

Typ baterie: 6s Lipo, Lilo, Život, LiHv, LTO, NiZn, Pb Akumulátor, 1-20 N imh/Nicd

Vstupní Napětí: 7-32VDC

Maximální Omezený Proud: 2.0 A

Hmotnost: Cca 170 g

Velikost: O 83*64.5*36.5 mm

Vlastnosti: -digitální - power mód pro skvělou ochranu( po-currut ochrana, over - napětí ochrana, vstup pod-napětí ochrana vstupní undercurrernt ochranu,atd.). - Malé rozměry a nízká hmotnost, s 2A rovnováhu aktuální.

-X6 využívá pokročilé Synchronní buck-boost DC/DC converter technologie s vysokým výkonem, vysoce aktuální a vysoce-výkon, přeměny energie v obvodu.Maximální nabíjecí výkon kapacita je až 800W, maximální nabíjecí/vybíjecí proud na kanál je až 30A. -X6 Podporuje 6s LiPo, Lilo, Život, LiHV, LTO a NiZn baterie s maximálním 2A zůstatek aktuální, a přijímá unikátní rovnováhu výpočet vnitřního odporu korekce.Podporuje 1-20s NiMH/NiCd baterie a 1-12 Pb baterie. -S digital-power mód pro skvělou ochranu (over-aktuální ochranu, přes-napětí ochrana, vstup podpěťové ochrany, vstupní proud ochrana, apod.) -Inteligentní řízení ventilátoru.to může ovládat rychlost ventilátoru snímání vnitřní teploty. -Interní teplotní ochrana.Když vnitřní teplota přesáhne Sílu, Snížit teplotu, výstupní výkon se automaticky sníží; a nabíječka se vypne, když teplota překročí vypínací teploty. -Tato nabíječka může ušetřit 32 parametry sady a podpora import/export dat na SD kartu. -2.4" IPS LCD displej nabízí bohaté informace,jako jsou proud, napětí, výkonu, kapacitě, vnitřního odporu, kontrolního stavu, čas-náročné a teploty, etc. -To podporuje multi-vypouštění funkce, včetně samovybíjení, regenerační vstup výtok, a lithiové baterie navíc rozšiřuje výtok. -Podpora měření vnitřního odporu baterie v režimu offline a online.Můžete měřit nejen vnitřní odpor celé baterie, ale také měřit vnitřní odpor na jednotlivých článcích v lithiových baterií. -X6 má ochranu obrácené polarity (vstupní nebo výstupní), vstupní napětí/proud, teplotu baterie, nabíjecí kapacita, překročení času a maximální výkon atd. -Podporuje modernizaci hardwaru, programů pomocí USB portu nebo SD karty.X6 podporuje také použít "Junsi Konzole" software pro zobrazení, spiknutí a analyzovat nabíjení a vybíjení údaje

Balíček:

1* iCharger X6 Nabíječka

2* Vstupní/Výstupní Kabely

1* CD-Rom Manuál

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze
 • Sword666  — 

  Same product one year the use data like one more Buy light Oh