Chocala Vlasů 16"-28" Stroj Vyrobený Remy Vlasy Halo Vlasy Flip vlasy 180g Brazilské Přírodní one piece set Lidské Vlasy Rozšíření

2 156.65 Kč 1 488.09 Kč

Štítky: unichair, halo vlasy tělo, halo prodlužování vlasů lidské 18, halo kus lidské vlasy rozšíření, baret vlasy, culy vlasy lidské, halo lidské vlasy rozšíření lidské, krása sen, Zlato Queen, virgin prodlužování vlasů lidské.

SKU : w335 Kategorie:mall
Sdílet:
Popis

 • Může Být Permed: Ano
 • Vhodné Umírá Barvy: Tmavší Barva Pouze
 • Barva Typ: Čisté Barvy
 • Přijmout Vlastní: Ano
 • Textura: Rovně
 • barva: pls vybrat v odkazu
 • Lidské Typ Vlasů: Brazilské Vlasy
 • Vlasy Styl: žádné klipy v
 • Lodě Z: CN
 • Značka: Chocola Vlasy
 • Široký Útku: 10 palců s 5 klipy
 • Materiál Třídy: Stroj Vyrobený Remy
 • Hmotnost: 180g

Chocola Vlasy je profesionální klipy vlasy dodavatel v číně, máme velké zásoby ze 100% lidské vlasy rozšíření,přijímáme na míru jakékoliv délky andweight, jak chcete.

Flip Vlasy:

obdržíte jeden kus vlasy, šířka asi 25cm žádné klipy v

Barva Chatu

barvy máme

Produkty Show

FAQ

Q: Co je Remy Vlasy?

A: Remy Vlasy je považován za nejkvalitnější lidské vlasy, protože kůžiček jsou uchovávány nedotčené a není zbaven, stejně jako ve většině ostatních non-Remy vlasy rozšíření.Zachování vlasy' kůžičku a sladění je v jednosměrné módní vytváří rozšíření, které jsou zcela přirozený vzhled.Tento proces zajišťuje, že vlasy zůstává super měkké, lesklé, hedvábné a zcela tangle-free po celou dobu jeho životnosti.Remy vlasy, má hladší, lesklejší a zdravější vzhled než běžné lidské vlasy.

Q: Mohou být narovnal, stočený?

A: Zacházet s vlasy, jako kdyby je to vaše vlastní.Použití žehličky/ žehličky nebo kleště, i při montáži, ale stejně jako vaše vlastní vlasy, nikdy nepoužívejte horké nástroje příliš často, jak byste mohli suché vlasy, a to nebude trvat tak dlouho.

Q: mohu barviva, barvy na vlasy?

A: Ano.Vlasy mohou být barevné.Jako obecné pravidlo, je to jednodušší, aby ztmavit vlasy, než světlejší vlasy.Doporučujeme k barvení tmavší, není lehčí, protože vlasy, prodloužení byla zpracována a barevné, je obtížné slábnout původní barvu.Nesprávné umírá zničí vlasy.

Důrazně doporučujeme mít váš kadeřník barvení rozšíření, jak se dostanete výsledky, které chcete, barvení sami vždy představuje vysoké riziko není coming out stínu chcete.Pokud se nemůžete dostat do salonu, vždy používejte kvalitní barvy na vlasy a test malý vzorek první.

Q: mohu wash & blow-dry prodlužování vlasů?

A: můžete umýt, jako byste své vlastní.Šampon a kondicionér.Doporučujeme také pomocí ošetření vlasů na nich každých pár týdnů, protože vlasy není připojen k pokožce hlavy, to není získání oleje by to mělo být.Pomocí léčba/maska na vlasy bude potřebovat vyprat rozšíření příliš mnoho, asi každé 3 týdny.Rozšíření může být ranou-sušenou na nízké nastavení, ale to se nedoporučuje dělat příliš často.To je nejlepší nechat vaše prodloužené vlasy přirozeně uschnout po umytí je.

Q: Proč jsou mé vlasy rozšíření získání tangle?

A: Vaše Vlasy mohou tangle v důsledku sucha, oleje a nečistoty build-up, slané vody, chlóru a ne česání (široký zub hřeben) vaše vlasy denně.Ujistěte se, že umýt a stav vašich vlasů alespoň jednou týdně, dvakrát týdně je lepší.Použijte hydratační kapky či konzultovat váš stylista pro další pomoc.

Q: Proč mé vlasy rozšíření ubývání?

A: poprvé prát, může to mít trochu fade, a neboj, to je normální jev.Kartáč je s hřebenem, mokré, je před vámi kartáč je, dát dovolené v kondicionér do nich.Takže, že, aby se zabránilo vaše vlasy rozšíření.Vypadávání vlasů může být způsobeno mnoha věcí.Tepelné poškození od rána vlasů, kulmy, žehličky, stejně jako barvení a rozšíření všech následek rozbití.

Popište svůj příběh značky, včetně vytvoření a rozvoje časové osy, milníky, atd.

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze