GPS Rychloměr 3" Rychlost, Počítadlo ujetých Kilometrů Počítadlo ujetých kilometrů Digitální Auto Alarm Rychlosti MPH km / h Výška auto HUD head up display C60S

500.56 Kč 375.47 Kč

Štítky: gps, rychlost, rychloměr, make-up, hud displej auto gps univerzální, hud bezdrátové, auto display hud, loď, gps rychloměr, hud, auto gps rychloměr, mini gps tachometr, auto gps rychlost.

SKU : w565 Kategorie:Auto Elektronika Příslušenství
Sdílet:
Popis

  • Značka: QIYOU
  • Velikost Jméno: 107*14*58mm
  • Výstupní Frekvence: 0
  • Drát nebo Bezdrátové: Bezdrátové
  • Jmenovitý výkon: 0

Vlastnosti: *1. Bezpečnější a Snadnější Jízdu: vizuální čas od hlavního směru je snížena o 99%, a mírný pohyb očí může zachytit informace o rychlosti. Snížení frekvence line-of-sight nastavení, nastavit intenzitu oční bulvy směru, a snížit únavu očí. *2. Jasnější Displej: Pod silným slunečním světlem nebo v noci, můžete si vybrat různé montážní polohy a jasně zobrazení hodnoty rychlosti. Rychlost informace je zveřejněna, což zlepšuje bezpečnost jízdy a pohodlí, je vhodný pro taxi a speciální vozy. Pod silným slunečním světlem, rychlost, jas displeje se automaticky zvýší. Za nízké hladiny osvětlení, rychlost, jas displeje se automaticky sníží. *3. Překročení rychlosti alarm a Únava Jízdy Alarm: To může nastavit různé alarm hodnoty rychlosti. Každý 1 hodinu nepřetržité jízdy, to bude alarm 1 krát. Najetých kilometrů a Doba Jízdy: auto bude automaticky zobrazovat aktuální počet ujetých kilometrů, aktuální čas jízdy a celkový počet ujetých kilometrů. Nadmořská výška a místní zobrazení času. *4. Jednoduchá Instalace: Externí 5V DC napájení, pracovat normálně, i napájen externí low-power mobile power bank. *5. Další Funkce: Získat údaje o rychlosti z družice-přesné, včasné a autoritativní. Měrná jednotka přepínání-rychlé přepínání jednotek měření rychlosti (KM/H a MPH), aby vyhovovaly potřebám různých oblastí. Specifikace: Typ:GPS Rychloměr Materiál:ABS+PC Barva:Černá Velikost Obrazovky:3.0 inch Vstupní Napětí:DC 5V Pracovní Teplota:-30~80°C Vstupní Proud:50~120mA, může být poháněn power bank (nemá vestavěný lithium baterie a uloží pouze počet najetých kilometrů, dat, když je přístroj vypnutý, další data se neuloží) Satelitní Polohovací Rychlost:1 až 3 Minuty v otevřeném prostoru; žádný satelitní signál, když vnitřní. (deštivé dny ovlivnit družicové určování polohy, rychlosti) Balíček Zahrnuje: 1 * GPS Rychloměr 1 * USB Kabel 1 * Instalace Příslušenství Sada 1 * Manuální Poznámka: (1) Všechny fotografie jsou profesionálně barvené, ale vzhledem k různým okolního světla a zobrazení různých nastavení zařízení, tam může být nějaké rozdíly mezi obrázky, které vidíte a předměty samy o sobě. Prosím pochopit. (2) údaje se měří ručně, a tam může být nějaká odchylka, ale to nemá vliv na použití.

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze