(25Pieces/Lot) Vysoce Kvalitní Odpadu Topný Olej Trysky Mosazné Kotle Hořák Tryska, Sifon Typ Spalovací Tryskou

11 893.50 Kč 8 206.49 Kč

Štítky: tryska oleje, regulátor kotle hořák, olej hořák bubbler, model kotle, hořák tryska oleje, domácí ornament, odpadní olej hořák náhradní díly, čerpadlo termostat, hořák olejový hořák, pořešit.

SKU : w639 Kategorie:mall
Sdílet:
Popis

 • Platí for1:
 • Číslo Modelu: olej hořák tryska
 • Průtok:
 • Typ: Postřikovače
 • Tlak Vzduchu:
 • Medium:
 • Postřikovač Typ: čerpadlo
 • Značka: SIBAOLU
 • Platí for3:
 • Platí pro2:
 • Materiál: Mosaz
 • Původ: KN(Původu)

Podrobnosti O Produktu:

Celková délka: 68mm přívod Vzduchu:1/4", prosím vložte hadici s Φ8mm nebo 6mm Plyn/Olej vstup: 1/8", prosím vložte hadici s Φ8mm nebo 6 mm průměr Vrtání: 0,5 mm 0,8 mm 1,0 mm 1,5 mm 2,0 mm 2,5 mm 3,0 mm 3,5 mm 4,0 mm Přehled Produktu: Mosaz Sifon Vzduchu Rozprašování Paliva Olej Hořák Tryska je nízký tlak může sprej atomizace z nejlepších na nízký tlak vzduchu rozprašovacích trysek. Široce používán v nafta, těžký topný olej, odpadní oleje, živočišné a rostlinné oleje, na bázi alkoholu paliva, hořáku systému, a pro petrolej, oleje atomizace. Vlastnosti produktu: · použití stlačeného vzduchu k víření uvnitř trubek a smíchejte rozprašuje kapičky dopad. · Může produkovat malé mikro velikost částic mlhy částic při nízkém tlaku a nízké objemové podmínky. · Můžete ovládat proudění vzduchu a tlak nastavte sprej proudění, úhel natočení a velikost zrnitosti. · Od průchodu kapaliny z trysky je velký, to má dobrý proti-ucpání efekt. · V těžké oleje, odpadní olej hořák, olej a další aplikační viskozita kapaliny atomizaci efekt je velmi dobrý. · Pracovní tlak rozsah je 0-10/kg/cm2, různé průtokové potřebuje jiný filtr obrazovky Průtok rozmezí je 1,5-1,7 L/h, potřebuje 45um olejový filtr obrazovky Průtok rozsah je 1.89-3.78 L/h, potřebuje 75um olejový filtr obrazovky Průtok rozsah je 4.76-5.10 L/h, potřebuje 125um olejový filtr obrazovky Průtok rozsah je 5.68-41.64 L/h, potřebuje 140um olejový filtr obrazovky Průtok přes 45.42 L/h, není třeba pro olejový filtr obrazovky

Pracovní tlak je 3 bar:

0,5 mm průměr, kapalná voda je průtok 3 L/H;

0.8 mm, kapalina průtok vody je 5 L/H;

1.0 mm, kapalina průtok vody 8 L/H;

1.2 mm, kapalina průtok vody je 10L/H;

O 1,5 mm, kapalina průtok vody je 12 L/H;

2.0 mm, kapalina průtok vody je 15 L/H;

Průměr 2,5 mm, kapalina průtok vody je 25L/H;

Sifon výška je 30 cm a úhlem rozstřiku je 15-45 stupňů.

Laskavě poznamenat, výše uvedených údajů je základ, na vodě pro referenční Test: Normálně pracovní tlak je 3 bar, pro 1,00 mm verze, tekutý odpad je 10L/H. Pro 2,0 mm verze, tekutý odpad 19L/H Za 3,0 mm verze, tekutý odpad je 28L/H. kapacita tolerance je ±10%. Sifon výška je 30cm, a stříkací úhel je 45 stupňů. Laskavě poznamenat, výše uvedených údajů je základ, na vodu pro referenci, pokud budete používat jiné kapaliny, můžete vypočítat pomocí poměru hustoty. Instalace: vzduchový kompresor by měl být schopen poskytnout alespoň 10% více vzduchu než specifikované hodnoty. Všechny palivové a letecké spoje musí být těsné. Žádné úniky, a to zejména v palivovém potrubí, bude mít nepříznivý vliv na výtah vlastnosti. Tryska bude proudit buď v horizontální nebo vertikální poloze. Výtah vzdálenost pro vertikální montáž trysky se měří od hladiny kapaliny do konce (obličej) trysky. Výtah vzdálenost pro horizontální montáž je uvedeno v instalačním výkresu. Pokud spalovacího aplikace neumožňuje použití konstantní úrovně zařízení, vynikající sprej vlastnosti mohou být získány pomocí měření paliva čerpadlo a vzduchový kompresor. Je také možné provozovat trysky v uzavřeném tlakovém systému s využitím tlaku vzduchu jak pro zvedání a rozprašování paliva. Zpětná vazba: -Všechny produkty jsou 100% originální, nové a testovány znovu před odesláním.Zákazníků uspokojivé, je náš cíl. -Jakoukoli zpětnou vazbu od vás bude velmi ocenil. Pokud jste spokojeni s našimi službami nebo produkty, prosím, dejte nám 5 hvězdiček. -Pokud máte nějaké dotazy, prosím, kontaktujte nás a my dostane zpět k vám dřív.

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze