Cameron Sino PDA/Pocket PC, Baterie Pro PDA Palm TUNGSTEN T1 , T2 , T3 baterie (1100 mAh)

387.12 Kč 294.17 Kč

Štítky: bluetooth tx, nabíječka palm, tx, 72 baterie, android pda, palm tx lcd, b20 bluetooth, baterie pro pda, bentley bluetooth, palm usb.

SKU : w971 Kategorie:Baterie
Sdílet:
Popis

  • Proč koupit naše baterie?: Baterie bezpečnost je nejdůležitější, nekupujte levné!!
  • Číslo Modelu: nebo PDA Palm M550, TUNGSTEN T1 , T2 , T3, Zire 31, 71, 72, 72
  • Použití: PDA/Pocket PC Baterie
  • Certifikace: CE
  • Typ: Standardní Baterie
  • Původ: KN(Původu)
  • Dobíjecí: Ano
  • Značka: Cameron Sino
  • Balíček: Ano
  • Jaký přínos Koupit naše baterie?: Nejlepší Náhrada za originální baterii

Dobíjecí Li-ion Polymer Battery Pack

Kompatibilní pro

PDA Palm M550, TUNGSTEN T1 , T2 , T3, Zire 31, 71, 72, 72 baterie

Rozšířené

Číslo dílu : IA1TA16A0, IA1W721H2, IA1T923A0, GA1W918A2, IA1W416A2

Typ : Li-ion Polymer :

Kapacita : 1100mAh

Napětí : 3.7 V.

Barva : Černá.

KÓD ZBOŽÍ : CS-PM550XL

Tato Položka stav : Zbrusu nové. 12 měsíců záruka.

Výrobek prošel mezinárodní osvědčení ISO9001, RoHS & CE Certifikát

Zpětná vazba: Pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím, kontaktujte nás přes www.excessivemind.cz Trade Manager nebo E-mail, My vám rádi pomůžeme.Vzhledem k časové pásmo rozdílu,zprávy budou odpověděl do 24-48 hodin, Prosím pošlete nám zprávu, pokud tam je nějaké problémy, před odchodem zpětnou vazbu, Pokud jste statisfy s našimi položek,prosím, dejte nám Pozitivní zpětnou vazbu a 5-hvězdičkové DSR,Protože to je pro mě velmi důležité.Díky za vaši podporu a pochopení, Pokud ne statisfy, prosím, kontaktujte mě před odjezdem negativní nebo neutrální zpětnou vazbu,budeme dělat moje nejlepší, aby vám pomohl.

Platba: Před objednáním, prosím, kontaktujte nás pro potvrzení vaší preferované zásilky metoda.Položky jsou dodávány pouze po zaplacení v potvrzena Podmíněná Všechny platby musí být předplacené v plné výši. Své platební potřebám obdržení do 7 dnů po aukci končí. Přijímáme platby kreditní kartou.Všechny platby musí být předplacené v plné výši. Ali je, aby platby kreditní kartou procesu auditu, auditovat úspěšné, se zobrazí v pořadí, v lodní oznámení(Obvykle za 24 hodin). Celkové množství každé položky nezahrnuje DPH a bez DPH, faktura nemůže být nabízeny.

Doprava: doprava Zdarma doprava Zdarma na všechny země, s sledovací číslo od China post nebo Singapore post nebo Hong Kong post poštovné a Balení seznam podrobnosti. Pro dispathing hladce a fasy,můžeme loď položek prostřednictvím jiných counier,rozhodnutí z nás je konečné.

Záruka: Jeden rok Záruka výrobce(Kromě vymyslel poškození nebo misusage). Doplňky přijít s 3-měsíční záruka taky, Prosím, vrátit Vadné zboží v rámci záruční doby(a v původním obalu, pokud je to možné), musíte uvést údaje na pozemku.JSME NEZAHRNUJÍ POLOŽKY S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.

Podmínky: Všechny položky nést jeden rok záruka od data zakoupení.Ujistěte se, kontaktujte nás nejprve před odesláním vadné zboží zpět pro výměnu v rámci záruční doby. Náhrada může být provedena po obdržení vrácené položky,ale žádná náhrada může být uspořádány v případě, že vrácené zboží nedorazí. Naše záruka se nevztahuje na žádné produkty, které jsou fyzicky poškozen, nebo že nejsou za normálních provozních podmínek v důsledku zneužití nebo nesprávné instalace na kupujícího nebo uživatele párty. Položka musí být vrácen během prvních 21 dnů pokud jste zadali nesprávné pořadí.Jen částečná náhrada (celková částka mínus skutečné poštovné) bude dokončena nejpozději do 24 hodin po obdržení vráceného položku, pokud návratnost je výsledkem chyba. Budeme účtovat zpět skutečné poštovné. Plnou náhradu, bude dokončen do 24 hodin po obdržení vráceného položku, pokud návratu je výsledkem naší chybě,ale položky musí být vráceny do 15 dnů. Položky by měly být vráceny v Novém stavu a s původním balení, včetně krabice, části a uživatelská příručka, atd. Vrací vyrobeny pro non-vadné zboží bude účtován 28% repopulace poplatek.

Přidat recenzi

1 2 3 4 5

Recenze